126 éve a tiszta Budapestért
Hulladéknaptár
Ügyfélszolgálat

Biztonsági munkatárs

Fő feladatai:
• Társaság egész területén a munkavédelmi feladatkör ellátása.
• A Társaság munkahelyeinek, munkaterületeinek munkavédelmi kockázatértékelése.
• A technológiai, műveleti, kezelési és karbantartási utasítások munkavédelmi tartalmának véleményezése.
• A Társaság munkafolyamatai, technológiái munkavédelmi szempontú megfelelésének ellenőrzése.
• A Társaság területeire érvényes, a munkavégzésre vonatkozó munkabiztonsági előírások végrehajtatása, betartatása.
• A munkabalesetek vizsgálata, a munkabalesettel kapcsolatban hozott intézkedések végrehajtásának visszaellenőrzése.

Elvárások:
• Középfokú végzettség (érettségi, villamos- és/vagy gépész műszaki szakismeret),
• középfokú munkavédelmi végzettség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel).

Előnyt jelent:
• 2 éves releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Stabil, bejelentett munkahely,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
• Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
• kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Munkavégzés helye: 1098 Budapest, Ecseri út 8-12.
Kezdés: azonnal
Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a karrier@fkf.hu e-mail címre, tárgyban a „biztonsági munkatárs” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.